Başkan Adayı Büyükgöz küçük sanayi esnafını ziyaret etti

KOCAELİ (İGFA) – Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, saha çalışmalarını sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşları, hemşeri ve kültür dernekleri, mahalle seyahatlerinin yanı sıra esnaf ziyaretlerini de sürdüren Cumhur İttifakı Belediye Lider Adayı ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, küçük sanayi esnaflarına konuk oldu.

ESNAFLARA GÜZEL İŞLER DİLEDİ

Küçük sanayi sitesindeki esnafları, AK Parti teşkilat yöneticileriyle birlikte dükkanlarında tek tek ziyaret eden Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, iyi işler, bol ve bereketli karlar diledi.

EKONOMİNİN TEMEL DİNAMİĞİ

“Esnaflar geçmişten günümüze toplumsal hayatın bir kesimi, iktisadi ve toplumsal yapının omurgası, iktisadın temel dinamiği olmuştur” diyen Cumhur İttifakı Gebze Belediye Lider Adayı Zinnur Büyükgöz, “Helal çıkarın ve emeğin temsilcili olan esnaflarımızın ilçemizin daha ileriye gitmesi noktasındaki katkısının şuuru ile hareket ediyoruz. Bu bağlamda ilçemizin iktisadının lokomotifi olan sanayi sitesindeki esnaflarımızla bir ortaya geldik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir